Општо

Дали ти кажа некој дека вистински те сака?

Едно малку постаро видео кое сеуште ми предизвикува насмевка кога го гледам.

Се’ што сакам да кажам во моментов тоа содржи-други зборови се непотребни.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dM7fIcJSG-A

Similar Posts

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Крајбрежје