Занимливости и информации

Полици за книги од дрво

Да се има што повеќе книги во домот е најголема желба за сите библиофили, а вистински предизвик подоцна е нивното сместување. Книгата е секогаш паметна инвестиција, но за оние кои редовно ги купуваат недостатокот на слободен простор станува проблем.

За таа цел, денес имаме креативен предлог. Изработени од BespOak Interiors, овие полици се оригинални и интересни, а се дизајнирани на тој начин што ниту еден производ не е ист како претходниот.

Создаваат амбиент кој е во допир со природата, а доколку сте повешти би можеле дури и да ги направите сами.

12345678

Извор: DivianArts

Similar Posts

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Крајбрежје