Аура – Наталија Наумовска (видео рецитал)

Денес на јутјуб каналот ја објавивме „Аура“.
Пријатно слушање 🙂

 

close

Впиши го твојот емаил ако сакаш да станеш дел од нашата блог заедница на читатели