Во светот на книгите Занимливости и информации

Ретро видео: Љубовта кон книжарниците никогаш нема да исчезне

Погледнете го ова видео коешто ќе каже многу отколку што ние би опишале со зборови.

Да не дозволиме љубовта кон книгите, а со тоа и кон книжарниците никогаш да исчезне!

Слични написи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје