Занимливости и информации Литература Рецитали Рецитации

Постоење – Матеја Матевски

Денешниот избор се стихови од Матеја Матевски кои се кратки, но моќни. Прочитајте ги во продолжение, а на видеото можете да ги чуете. Пријатно слушање!

Слични написи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје