Рецитали

Го пленам мостот – Милица Паулус (видео рецитал)

Рециталот за денес е прикачен на јутјуб каналот, со кликање на видеото можете да го чуете.
„Го пленам мостот“ од Милица Паулус изборот за денеска.
Пријатно слушање!

DSC_0220.jpg

Слични написи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје