Рецитали

Ноќна песна – Блаже Конески (видео рецитација)

Денешниот избор е „Ноќна песна“ од неповторливиот Блаже Конески. Ви посакувам пријатно слушање на видео рецитацијата!

Слични написи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје