Занимливости и информации Рецитации

Крајбрежна изолација – Наталија Наумовска и Маја Дојчинова Малиновска (видео рецитација)

За сите љубители на поезијата денес споделуваме аудио снимка со визуелна презентација на текстот.
Видеото со рецитацијаата веќе е прикачено на јутјуб, а вие можете да го чуете ако кликнете на видеото.

Пријатно слушање!

Слични написи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје