Литература

Слушнете ги првата и втората епизода од Кулитерација

Драги читатели и слушатели, сите што ја пропуштија првата епизода од емисијата „Кулитерација“ сега можат да ја слушнат на Mixcloud – конечно е прикачена! Исто важи и за втората епизода!

Првата епизода (првото поглавје) слушнете ја овде.

Втората епизода (второто поглавје) слушнете ја овде.

 

Пријатно слушање!

 

Слични написи

3 thoughts on “Слушнете ги првата и втората епизода од Кулитерација

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Крајбрежје