Најтажната песна на светот – Наталија Н. (видео рецитација)

Најнова видео рецитација за „Најтажната песна на светот“. Може да се чуе на следното видеото. Пријатно слушање!

Слушнете ја и рецитацијата „Cuerpo de mujer, blancas colinas“ од Пабло Неруда.

close

Впиши го твојот емаил ако сакаш да станеш дел од нашата блог заедница на читатели