Занимливости и информации Музика На денешен ден Уметност

На денешен ден починал Леонард Бернштајн, американски композитор, диригент, автор, музички предавач и пијанист

Занимливости и информации Музика Уметност

Андријана Јаневска ќе ја претставува Македонија во музички проект за Гинисова книга на рекорди

Занимливости и информации Музика Уметност

Слушнете ја песната со моќна порака со која Бон Џови ги забавуваше фановите, а ја напиша и испеа за време на карантин

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Крајбрежје